Güvenlik Politikası

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği; Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Web sitemiz hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.


Garanti Şartları

Nakliye ve Ürün İadelerinizle İlgili

Stoklu ürünlerimizden satın almanız durumunda ürünü satın aldıktan sonra ki ilk iş gününde kargonuz adresinize xxx kargo ile çıkarılacaktır. Özel sipariş gerektiren ürünlerimiz ile ilgili sizinle irtibata geçilerek teslim süresi ile ilgili bilgi verilecektir.

Ürünün size sevki sırasında hasarlı gelen paket ve içeriği ile ilgili kargo firmasına lütfen tutanak tutturunuz. Kusurlu sevkiyat nedeniyle kargo görevlisine imzalatılan tutanağınız ile ürünü iade gönderiniz.  Hasar / kusur talepleri, paketin gelişinden itibaren 7 iş günü içinde bildirilmelidir.

Siparişinizin teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde müşteri ilişkilerimizle iletişime geçerek iade talebinde bulunabilirsiniz. Kayıtlı e- mail hesabınıza gönderilecek iade formunu doldurmanız gerekmektedir. 

Tüm nakliye ücretleri, iade nakliye ücretleri de dahil olmak üzere alıcı tarafından ödenecektir.

İade gönderdiğiniz tüm ürünlerin kabul edilebilmesi için ürün size sevkedilirken taşıdığı tüm koşulların birebir aynı olması gerektirmektedir.  Geri gönderilen tüm öğeler kullanılmamış ve orijinal ambalajında olmalıdır. 

Ürün iadenizin kabulünden sonra geri ödemeleriniz ürünü satın alırken kullandığınız yöntemle birebir aynı yöntemle yapılacaktır.

Ürünlerimizden hassas ve sanatsal özellik taşıyanların, ürün açıklamalarında yer alan iade kabul edilmez uyarısına gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.


Tüketici Hakları

Alışveriş yapmak için sitemize üye olmanız şarttır. Sitemize üyelik ücretli değildir. Siteye üye olmayan kişilere satış yapılmaz.

Firmamız,4822 sayılı kanun ile değişik, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanun hükümlerine uygun hareket edeceğini peşinen kabul ve taahüüt eder.


Sipariş İptali

Siparişinizin iptali için müşteri temsilcinizle görüşebilir, iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İptal işlemi sonucunda ücret iadesi iptal talebini takiben 3 (üç) işgünü içerisinde gerçekleştirilecektir.